BeslenmeSağlıklı Tarifler

Bu Zayıflama Yöntemi İle Yatarak Kilo Verin! İşte 1 Haftada 3 Beden Zayıflatan Çay Detoksu

0
cay detoksu

Kilo sorunu olanlar için en etkili zayıflama yöntemlerinden biri olan Çay detosu en az bilinen zayıflama yöntemlerinden biri.

Bu zayıflama yöntemi ile evde yattığınız yerden kilolarınız su gibi akıp gidecek. Özellikle çay severleri sevindirecek bu zayıflama detoksu çay sevmeyenleri de tiryaki yapacak. İşte ağrısız ve ucuz zayıflama yöntemlerinden olan Çay detoksu ve etkileri.

Çay detoksunun zayıflatma dışında başka faydaları da bulunmaktadır. Bunların başında ödem attırma ve şişkinliği önlemle gibi çok sayıda sağlık açısından yararı bulunmamaktadır. Tuvalete çıkamama sorunu olanlar içinde en ideal sökücü olan çay detoksunu gün içinde her saat tüketebilirsiniz İşte çayır çayır yağ yakan Çay detoksunun yapılışı.

Öncelikle listelediğimiz malzemelerimizi hazırlayalım.

Elma, limon suyu, zencefil, tarçın ve maydanozu 1,5 litrelik suyumuzun içine atalım ve ocağa alalım. 20 dakika gibi bir sürede güzelce kaynayan bu karışımın tüm bitkilerin birbirleriyle kaynaşmasından sonra ocaktan alalım. Ve oda sıcaklığında bekletelim. 10 dakika beklettiğimiz karışımı süzgeçten geçirip süzelim. Ve kullanmak istediğiniz sürahi ya da çaydanlığa bu karışımı dökelim. Ardından daha önce demlediğimiz yeşil çayımızı bu karışımın içerisine koyalım. Gün içinde yaptığınız bu tarifi ertesi gün içmeye başlayın. Çünkü beklediği kadar demini almaktadır.

Çay detoksu her gün düzenli olarak içtiğinizde açlık hissiniz ortadan kalkacak ve göbek yağlarınız başta olmak üzere ödem yapan her şeyden temizleneceksiniz. Vücuda ferahlık veren yeşil çay detoksu, sakinleştirici özelliği sayesinde de gün içinde huzurlu bir iş ya da sosyal ortam sağlamaktadır.

Kilo Vermeyi Yavaşlatan 10 Önemli Neden!

Previous article

Obeziteyi Birinci Basamakta Tedavi Etmeliyiz

Next article

You may also like

More in Beslenme