Başarı Hikayeleri

Ümit Erdim 60 Kilo Verdi, İş Bulamadı!

0
Ümit Erdim 60 Kilo Verdi, İş Bulamadı!

Üç yıl öncesine kadar fazla kilolarıyla başı dertte olan Ümit Erdim, şimdilerde zayıf haliyle dikkat çekiyor.

Geçirdiği mide ameliyatı sonrası spor eşliğinde hızlı bir şekilde kilo veren oyuncu, “Eski haline dön, böyle iş bulamazsın” yorumu üzerine dikkat çeken bir açıklama yaptı.

‘Hayat Bilgisi’ dizisinde canlandırdığı ‘Arif’ karakteriyle geniş kitleler tarafından tanınan Ümit Erdim, mide ameliyatı ile 60 kilo vererek, bambaşka bir görünüme kavuştu.

Sosyal medyada takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan oyuncu, verdiği kilolarının kariyerine etkisi konusunda çarpıcı bir itirafta bulundu.

Herhangi bir projede rol almayan Erdim, uzun süredir ekranlardan uzak kalmasının en büyük sebebinin zayıflaması olduğunu belirtti.

“ZATEN İŞ BULAMIYORUM” 

35 yaşındaki oyuncu, “Eski haline dön, böyle iş bulamazsın” yorumuna, “Katılıyorum, zaten bulamadım. Ama bu yüzden de eski halime dönmeye niyetim yok, üzgünüm” şeklinde karşılık verdi.

“NE KİLOYMUŞ ARKADAŞ!” 

Aşırı kilo verdiğine dair yorumlarla karşılaşan oyuncu, geçtiğimiz aylarda twitter hesabından yaptığı paylaşım ile bu mesajlara tepki göstermişti.

Ümit Erdim, “Siteden çıkıyorum güvenliğin orada goygoy var. Gelen sesler şöyle arkamdan; iyi zayıfladı ama 5-6 kilo alsa iyi olur. Lan sabah 9 ya. Yani gerçekten başka gündeminiz yok değil mi? Allahım yarabbim ne kiloymuş arkadaş millete dert oldu gerçekten” ifadelerini kullanmıştı.

PİLOT OLUYOR 

Ümit Erdim, pilotluk eğitiminin ikinci aşamasına geçti: Teorik bilgi sınavında Türkiye 6’ncısı oldum. 45 saatlik uçuş eğitiminin de 6’ncı saatini gerçekleştirdim. 13’üncü uçuşa yalnız çıkacağım. Eğitimim 1.5 sene daha sürecek.

Kariyerine pilot olarak devam etmeyi planlayan oyuncu, “Bir havayolu şirketine girip çalışmak istiyorum. Olmazsa özel jet düşünüyorum” dedi.

Çocuklardaki Obezitenin Üç Ana Nedeni

Previous article

Obeziteye Giden Yol

Next article

You may also like