Beslenme

Alkali Kalın Sağlıklı Kalın!

0
alkali kalin saglikli kalin

Bilimsel beslenme yöntemleri doğrultusunda; alkali ve sağlıklı medikal beslenme paketleri ile juice setleri tasarlayıp üreten Mealkaline; kişiye özel beslenme alternatifleri sunuyor.

7/24 profesyonel diyetisyen desteği sağlayan ve yapılan ilk analizlerin ardından kişiye en uygun paketleri öneren Mealkaline, ödüllü şefler tarafından hazırlanan lezzetleri adrese ulaştırıyor.

Alanında yetkin doktorlar, Nutrigenetik beslenme uzmanları, gıda mühendisleri, diyetisyenler ve ödüllü şeflerden oluşan ekibi ile Mealkaline, sağladığı ürün ve hizmetleri; sağlıklı beslenmeyi bir alışkanlık haline getirme, medikal beslenme, tedavi süreçlerine destek olma gibi çok yönlü bir misyon ile kullanıcıya ulaştırıyor. 

7/24 profesyonel diyetisyendesteği sunan Mealkaline; ilk görüşmede yapılan analiz raporlarına göre danışanlarının vücut ve sağlık ihtiyaçlarına en uygun olan medikal beslenme paketini öneriyor. Bu paketlerin her biri kişiye özel olarak hazırlanıyor. Danışma kurulunun formülleri ve şefin özel tarifi ile eşsiz bir lezzete dönüşen sağlıklı tatlar,  adrese teslim ediliyor. Danışanların ihtiyaçlarına göre 3 ana ve 2 ara öğünden oluşan doyurucu bir menü hazırlanarak, günün her saati sağlıklı beslenme kolaylaştırılıyor.

Zayıflama, Vegan, Ketojenik, Güzellik, Gurme, Sporcu, Yeni Anne, İnsülin Direnci, Safra Taşı Temizleme, Sağlıklı Kalp, SIBO, Candida, Düşük FODMAP,Histamin İntoleransı, Eliminasyon, Bariatrik Cerrahi, Leaky Gut ve İrritabl Bağırsak Sendromu gibi pek çok medikal beslenme paketi bulunan Mealkaline; aynı zamanda Gratitude, Me Happy, Gourmet’s Passion, Shine Forever, Ever Green, Me Fit, Heartbeat Life,Diamond Clean veSporty Spicegibi juice seçenekleri ile hücre yenilenmesine ve sıvı alımına yardımcı oluyor.

Günlük Tuz Tüketimi Ne Kadar Olmalı?

Previous article

Bütünsel Sağlığın Korunması İçin Vücudunuzdaki Yağ ve Kas Oranına Dikkat

Next article

You may also like

More in Beslenme