Obezite

Bedenin Kilolu Ya Sen

0
Bedenin Kilolu Ya Sen

Her zaman düzgün bir fiziğe sahip olmayı hayal ettin. Ama hep hayalde kaldı ve umudunu yitirmeye başladın.

Sana hep nasıl kilo vereceğin anlatıldı, denemediğin yol, uygulamadığın diyet kalmadı. Bin bir umutla bu uğurda çevrendeki herkesi dinledin ve onların dediklerini dahi yaptın. Emin ol bende senin geçtiğin bu yollardan geçtim. Evet hayal ettiğiniz gibi olmak mümkün!.
Nasıl kilo vereceksiniz? Kilolarınızdan kurtulurken nasıl sağlıklı kalacaksınız? Kilo verirken güçten düşmemeyi ve hatta güç kazanmayı nasıl  başaracaksınız? Hamilelikte sağlıklı beslenmek ve aşırı kilo almamak mümkün mü?

Stresin kiloya etkileri nelerdir? Bel fıtığı nedir, nasıl iyileşir ve sonrasında nasıl korunulur? Çok zayıfsınız ve kilo almanız gerekiyor, âmâ nasıl? Yukarıdaki gibi daha onlarca soruya cevap veren elinizdeki kitapta, Beden Bilgesi Fırat Çakır, çalışma ve eğitimlerinde yıllardır kullandığı teknikleri, edindiği deneyimleri, kilo üzerine edinilmiş tüm yanlış bilgileri, yapılmış tüm hataları, doğrularıyla bir araya getirdi. Ömür boyu sürdürülebilecek ‘kilo yönetimi’ disiplininin altın  anahtarları ‘Bedenin Kilolu Ya Sen’ kitabında…
 

Obezite Kaderiniz Değil

Previous article

Metabolizmayı Hızlandırdığı Ortaya Çıktı!

Next article

You may also like

More in Obezite