ObeziteTedaviler

Sezonun İlk Obezite Okulu Toplantısında Hastalar Deneyimlerini Paylaşmak için Biraraya Geldi.

0
obezite okulu

Obeziteden kurtulanlar ve kurtulmak isteyen hastalar Medicana Bursa Hastanesi tarafından düzenlenen kahvaltı ve spor etkinliğinde bir araya geldi

Bursa Extreme parkta gerçekleştirilen etkinlikte; Obezite tedavisi gören hastalar, obezite tedavisi görmeyi düşünen hastalar deneyimlerini paylaştı.

Obeziteden kurtulanlar ve kurtulmak isteyen hastalar Medicana Bursa Hastanesi tarafından düzenlenen kahvaltı ve spor etkinliğinde bir araya geldi. Bursa Extreme parkta gerçekleştirilen etkinlikte; Obezite tedavisi gören hastalar, obezite tedavisi görmeyi düşünen hastalar deneyimlerini paylaştı.

Medicana Bursa Hastanesi çağın hastalığı olan obeziteye dikkat çekmek için bünyesinde obezite cerrahisi olmuş hastalar ve olmayı düşünen hastalar ve spor hocaları ile birlikte kahvaltıda bir araya geldi.

Etkinlikte hastalara, zayıflamada yeni ve en güncel tedavi yöntemleri, obezite ameliyatı sonrası, ameliyattan sonra beslenme ve süreç takibi gibi konular anlatıldı. Daha sonra obezite tedavisi gören hastalar, obezite tedavisi görmeyi düşünen hastalar deneyimlerini paylaştılar.

Medicana Bursa Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ersoy Taşpınar ‘’Bu sezonun ilk Obezite Okulu hasta grup toplantısı olan kahvaltı etkinliğimizi ve hemen arkasından ‘’Obezite Kader Değil Senin Seçimin diyerek yola çıktığımız yolda sportif aktivitemizi gerçekleştirdik. Bu tarz etkinlik ve toplantıların hasta motivasyonunu artırdığı, daha sağlıklı kilo verdiği ve psikolojik olarak daha rahat bir dönem geçirdiği gözlemlenmiştir. Bizde Medicana Bursa Hastanesi olarak her daim kilo problemi olan hastalarımızın yanındayız’’ dedi.

Yemekhanelerde Yaşanan Problemlere ve İsrafa ÜniYemekhane ile Son

Previous article

Kilo Vermek İçin Çare Bulundu! Skinny Geni İle Obezite Tarihe mi Karışıyor

Next article

You may also like

More in Obezite