Beslenme

Diyet Meyveleri Eritiyor! Yağ Yakıcı Ve Kalorisi Düşük 3 Meyve

0
Diyet meyveleri eritiyor!

Diyet yapanların kurtarıcısı meyveler oluyor. Çünkü bazı meyvelerin hem kalorisi düşük hem de vitamin açısından zengin. İşte size yağ yakıcı 3 diyet meyvesi…

Diyetlerde meyve tüketimi oldukça önemli. Çünkü bazı meyveler, sağlıklı beslenmeyi destekleyen vitaminler, lifler ve diğer besinlerle doludur.

Meyvelerin diyette bulunmasının diğer bir nedeni de kalorisi düşük ve lif oranının yüksek olmasıdır. Bu da kilo vermenize yardımcı olur.

3 DİYET MEYVESİ

Ananas: Yağ yakıcıdır. Lezzetli olmasının yanı sıra potasyum, lif, mineraller ve vitaminler açısından zengindir. Sizi zahmetsizce eritecek mükemmel bir yağ yakıcıdır.

Yaban mersini: Ebru Şallı’nın neredeyse her ara öğününde sık tükettiği meyvedir. Yarım fincan yaban mersini sadece 42 kalori içerir. Vücuda C vitamini ve manganez sağlarken, aynı zamanda K vitamini içerir.

Limon: Detoksların ve diyetlerin olmazsa olmazıdır. Bu doğal idrar söktürücü toksinleri hızla yok eder, selülitle savaşır ve su tutulmasını önler. Yağ yakıcı ve arındırıcı özelliklerinin yanı sıra açlık hissini azaltır ve bu nedenle kilo vermeyi destekler.

Tatilde kilo almamak için 5 öneri

Previous article

Ödem Atıcı Bitki Çayı

Next article

You may also like

More in Beslenme