ObeziteTedaviler

OP. DR. VOLKAN KINAŞ ile 4 ayda 22 kilo verdi

0
op_dr_volkan_kinas_ile_4_ayda_22_kilo_verdi

Samsun’da görev yapmakta olan Genel Cerrahi Uzmanı OP. DR. VOLKAN KINAŞ’a obezite nedeniyle başvuran obezite hastası, geçirdiği operasyon sonrası 4 ay içerisinde 120 kilodan 98 kiloya düştü.

Samsun’un başarılı cerrahlarından aynı zamanda Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı olan OP. DR. VOLKAN KINAŞ hastalarını diledikleri görünüme ve sağlığa kavuşturmaya devam ediyor. 

4 AYDA 22 KİLO VERDİ

4 ay önce OP. DR. VOLKAN KINAŞ‘a başvurarak tüp mide ameliyatı geçiren obezite hastası, ameliyat sonrası düzenli ve dengeli beslenme ile birlikte 22 kilo verdi. Bacaklarda ağrı ve nefes almada zorluk çeken obezite hastası kilolar ile birlikte şikayetlerinden de kurtulurken sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuştu. Hastanın başarılı bir şekilde kilo vermesini yorumlayan OP. DR. VOLKAN KINAŞ şu ifadelere yer verdi: “Obezite cerrahisi beraberinde kaybettiğimiz konforlu yaşam standartlarını geri kazandırmaya ve yandaş hastalıklardan uzaklaşmamıza olanak sağlıyor. Obezite tedavi edilebilir bir hastalıktır.

DAHA KALİTELİ BİR HAYATIM OLDU

Geçirdiği operasyon sonrası OP. DR. VOLKAN KINAŞ’a teşekkürlerini ileten hasta, “Doktoruma çok teşekkür ediyorum. Sayesinde daha rahat daha kaliteli bir hayatım oldu” dedi.

Basen Eriten Diyet

Previous article

Balık Yemek

Next article

You may also like

More in Obezite